Naučte se běhat a jíst

Trpíte-li velkým objemem břicha, samotné cvičení Vám nepomůže. Je důležité naučit se správně jíst a kromě cvičení také provádět jiné aktivity. Tou nejlepší aktivitou je běh. Běhání dokáže způsobit velice rychlý úbytek váhy a objemu Vašeho břicha. V kombinaci se cvičením dokáže každý své břicho dostat do podoby jaké si přeje.

Jak často a kolik máte běhat?

S běháním je to jako se cvičením. Nesmíte na to spěchat. Celý proces chce nějaký čas. Prvních 14 dní doporučujeme pouze otestovat své tělo, resp. kolik vydržíte. Nevolte si delší trasy než 500 m. I když se po běhu nebudete cítit unavení, nic se neděje. Po týdnu si stoupněte na váhu a přesvědčte se sami. až si budete jisti, že vydržíte více, přidávejte si postupně každý týden ke své trase třeba 300 m. Podle odborníků je doporučená délka běhu pro amatéry 6 000 metrů. Uběhnout tuto vzdálenost byste měly být schopni do půl roku.

Jíst zdravě, pravidelně a hodně tekutin

Večer se nepřejídejte. Snažte se ovládnout. Všechny pudy, které Vás večer nutí jíst jsou pouze ve Vašem mozku, tak se snažte ovládat a tu čokoládu si prostě odpusťte.
Pokud cvičíte a naučily jste se běhat, můžete jíst v podstatě cokoliv. Důležité je jíst pravidelně. Nemá žádný smysl jíst pouze jednou denně velké množství potravy. Člověk si sice myslí, že mu to pomůže, ale opak je pravdou. Najezte se minimálně 6x denně po malých dávkách. Jezte v pravidelných intervalech a nezapomínejte na tekutiny! Vypijte minimálně 2-3 litry vody. Přečtěte si něco o pilates

Trochu jsme odbočili od tématu. Tento způsob života není otázkou měsíců, ale let. Nemá cenu s tím začínat, pokud víme předem, že na to nemáme. Pokud se rozhodnete se sebou něco dělat, brzy očekávejte výsledky.

Tipy

Zlepšováky a rady.

Není to težké zhubnout. Zkuste cvičit s
pomocí trenérky cvičení pro
ženy
na týden zdarma.