Zdravá výživa

Potřebujete poradit se svým jídelníčkem? Chce zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo jen začít jíst zdravě? Přesně proto jsme tu my! Sestrojíme Vám jídelníček na míru Vašim potřebám!

Rozhodně nejsme zastánci tabletových diet. Nečekejte ani žádné drastické omezení jídla. Vše bude záležet na pravidelném přísunu jídla, které bude navíc zdravé a s vyváženým obsahem potřebných živin pro lidský organismus.

Kromě zažádání o osobní konzultaci a sestrojení ideální jídelníčku si můžete i zdarma vypočítat Vaše BMI. K tomu Vám poslouží opět naše webové stránky s online kalkulačkou BMI zdarma!

Co můžete očekávat při návštěvě svého dietologa společnosti NaturHouse? Při prvním sezení u nás strávíte zhruba 30 minu svého času, nicméně každá další návštěva se zpravidla zkrátí na polovinu, tedy na 15 minut. Jak vidíte, sezení zvládnou i pracovně zaneprázdnění jedinci.

Jak často byste ke svému poradci měli zajít? Ideální by bylo, kdybyste si na něj našli čas každý týden. Díky týdenním docházkám může Váš dietolog snadněji a efektivněji tvořit jídelníček podle momentálních potřeb a také dle Vašeho zdravotního stavu.

A jak bude první sezení vůbec probíhat? Nejdříve s Vámi dietolog probere pár potřebných informací o Vašem zdravotním stavu, následovat bude vážení na speciální váze, která zjistí složení Vašeho těla. Díky těmto metodám pak dostanete jídelníček přesně pro Vás!

Neváhejte a dejte se na hubnutí jinak! Zažádejte si o Vaši konzultaci ještě dnes!

O konzultaci ohledně Vašeho jídelníčku si můžete zdarma zažádat zde:

Tipy

Zlepšováky a rady.

Není to težké zhubnout. Zkuste cvičit s
pomocí trenérky cvičení pro
ženy
na týden zdarma.